DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT DLA ZAREJESTROWANYCH

KONKURS ZOSTAŃ NIUMI FASHION SUPPORT

Wiosna to zawsze czas zmian, nowych pomysłów i świeżej energii. Dla Niumi to moment premier i kreatywnego przypływu sił. Tegoroczna wiosna jest dla nas wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Zorganizowałyśmy konkurs, w którym każdy, kto kocha modę, może spełnić swoje marzenia o projektowaniu.

Konkurs Niumi Fashion Support to projekt bezprecedensowy, w którym zapraszamy Was do kreatywnych działań. Nagrodą jest nie tylko voucher na 2000zł do zrealizowania w naszych butikach stacjonarnych i sklepie online, ale przede wszystkim można wygrać możliwość zaprojektowania wspólnie z naszym zespołem kolekcji jesiennej 2022. W konkursie może wziąć udział każdy, kto kocha modę, jest ona dla niego sposobem na wyrażanie siebie, a trendy są okazją do odkrywania nowych horyzontów.

Jak wziąć udział? 

Zadania, które mogą doprowadzić Cię do wygranej są bardzo przyjemne, związane z Tobą i Twoim spojrzeniem na modę. Gdzie znaleźć te zadania? Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym adresem:https://fashion-support.niumi.pl/

Możesz też do niego dotrzeć przez naszą stronęhttps://niumi.pl/ – link do formularza znajdziesz u dołu strony, klikając na:

“Konkurs Niumi Fashion Support” lub w jednym z naszych banerów na stronie głównej. 

Co zrobić z konkursowym formularzem? 

  1. Oczywiście w pierwszej kolejności wypełnij dane kontaktowe.
  2. Po drugie – rozpocznij działania kreatywne, odpowiadając na nasze pytania związane z Twoim podejściem do mody. Pamiętaj, że chodzi tutaj o to, byś odpowiadał/a w zgodzie z Twoim wyczuciem. Nie potrzebujemy tutaj definicji czy naukowego podejścia do tematu. Zależy nam na poznaniu Twojego spojrzenia!

Pytania konkursowe brzmią tak: 

  • Czym jest dla Ciebie pojęcie stylu? – podkreślamy – dla Ciebie – nie definiuj ogólnego pojęcia z wikipedii. Pisz tak jak czujesz!:) 
  • Jak manifestujesz swoją miłość do mody? – W kilku zdaniach przedstaw nam Twoje sposoby na to, jak wyrażasz swoją pasję? Czy jest to codzienne eksperymentowanie w stylizacjach, czy może publikowanie ich na instagramie, czy może zgłębianie historii mody? 🙂 Jesteśmy bardzo ciekawe! 
  • Cechy idealnej stylizacji to według Ciebie… – i tutaj to już masz pole do popisu i  wybieg dla wyobraźni 🙂 Żadnych ograniczeń – daj się ponieść fantazji!

I jak? Nie jest tak trudno, prawda?:)

  1. Trzecia część zadania to nagranie krótkiego filmu, w którym nam się przedstawisz i powiesz kilka zdań. Możesz mówić o swojej pasji, o sobie, ale też po prostu o tym, co uważasz za najistotniejsze w kontekście konkursu. Plik z nagraniem dodaj w formularzu, klikając button “wybierz plik” pod zakładką “Twój film”
  2. Ostatnia, czwarta część konkursu to część typowo kreatywna, w której masz możliwość prezentacji swoich pomysłów modowych. Nie oczekujemy tutaj od Ciebie, że wykonasz profesjonalny projekt od rysunku, przez wykrój aż po uszycie skomplikowanej kreacji. Oczywiście – jeśli masz taką ochotę, to absolutnie będziemy zachwycone 🙂 Ale nie jest to warunkiem wypełnienia tego zadania 🙂  Możesz stworzyć rysunek, zdjęcie stylizacji, zebrać swoje pomysły w tzw. moodboardzie czyli tablicy inspiracji. Forma jest dowolna. Prace wgrywasz, klikając “Twoje zdjęcia”.

Tak jak widzisz – możliwości na realizację zadań konkursowych jest naprawdę wiele. Zostawiamy Ci otwarte drzwi do działania! Już nie możemy doczekać się Waszych realizacji!

Czas na zgłoszenie masz do końca kwietnia 2022 roku. 

Ekipa konkursowa Niumi przeanalizuje wszystkie zgłoszenia i 16 maja ogłosi zwycięzcę. Po tym czasie już z jednym / z jedną z Was będziemy ustalać szczegóły wspólnych działań projektowych. Przez czas spotkań staniesz się praktycznie częścią naszego zespołu kreatywnego. Weźmiemy pod uwagę Twoje pomysły i damy Ci przede wszystkim możliwość poznania prawdziwego projektowania od podszewki. Terminy spotkań, częstotliwość i ich natężenie ustalimy tak, by było też przede wszystkim przyjemnie. W końcu to jest nagroda! 🙂 

Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania dotyczące udziału w naszym projekcie – zapraszamy Cię do kontaktu: konkurs@niumi.pl

Powodzenia!:)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *