DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT DLA ZAREJESTROWANYCH

Endless Love

Styl, atmosferę i dobro nosisz w sobie. Pozwól nam je podkreślić W ten zimowy czas, w którym każdy potrzebuje jeszcze więcej ciepła i miłości, dajemy Ci odpowiedź na szczególne nastroje, na wyjątkowość spotkań w gronie najbliższych, odpowiedź na potrzeby najlepszych przyjaciół, szczególnie tych najwierniejszych – czworonożnych. Dajemy Ci projekty wyjątkowe, w klasycznych, legendarnych fasonach, które nawet w ten mroźny czas podkreślą kobiecość jakością, fakturą materiału, którą chce się doświadczać, przytulać.

Zima to wyjątkowy czas, w którym szczególnie ważni są nasi bliscy. Także ci najwierniejsi – ukochani, czworonożni. Niumi nie zapomina o nich nigdy. Od lat, wspieramy fundacje, organizujemy zbiórki, przekazujemy żywność do miejsc, które najbardziej potrzebują pomocy i uczulamy nasze Klientki i Obserwatorki na to jak ważne jest wsparcie schronisk, organizacji charytatywnych.

Nie zapominamy też o typowym rozpieszczaniu czworonogów. W tym roku w naszej zimowej kolekcji pojawiły się też przyjemne, stylowe upominki dla naszych pupili. Piękna obroża i smycz Hunter.

Zakochajcie się a naszych nowych projektach i zimowych historiach. Enjoy!

Jestem bezkompromisowa jeśli chodzi o mój styl. Zimą wybieram klasyczne kolory, zdecydowane fasony i przyjemne materiały. Muszę czuć się pewnie i pięknie. Nie ma miejsca na przypadki. Ufam swojej intuicji i tak – działam pod wpływem emocji. Kierowana zachwytem nad wyjątkowymi modelami wiem, że muszę je mieć. Że z nimi przetrwam zimę. Każdy dzień w moim ciepłym golfie czy z ukochanym setem dodatków jest stylowym doświadczeniem. Te elementy poprawiają mój nastrój. Jest jednak coś, co sprawia, że jestem po prostu szczęśliwa. Coś, czego nie można wycenić, czy wrzucić w konwencję. To przyjaźń i miłość. Taka niezdefiniowana, bezinteresowna, która budzi we mnie wszystko, co dobre. Dzięki niej jestem najlepszą wersją samej siebie.  

Tej zimy bardziej, niż w te poprzednie potrzebuję ciepła i otulającego komfortu. Muszę poczuć się pewnie i jeszcze piękniej, by przebrnąć przez mroźny czas aktywności wyjątkowych, specjalnych okazji i wielu, wielu spotkań. Moje ciało ma swoje ulubione otulacze. Nieskończenie długi szal w kokardki Niumi, ponadczasową w formie opaskę Chilly i obłędną, nieskazitelnie białą kurtkę. Zakładam ją w mieście, założę ją na noworoczny spacer pod Tatrami. 

Zimą moja aktywności nie cichną. Nie pozwalają mi na to moi najlepsi czworonożni przyjaciele. Choć ciemne poranki nie ułatwiają szybkiej mobilizacji, ruszamy razem. Endorfiny sięgają zenitu już po pierwszych mroźnych metrach. Otulam się szalem, pewnie pokonuję przeszkody wymyślane przez moje psy . Bluzka i legginsy Billie trzymają ciepło w ryzach, by nie wymykało się niepostrzeżenie.

Moja szafa zmienia się zimą w sagę zaplanowanych opowieści. Ufam klasycznym dodatkom, działam tak, by nic nie mogło mnie zaskoczyć. Mróz bywa kapryśny. Ja nie mogę sobie na to pozwolić. Zimą pragnę być jeszcze bardziej kobieca. Zakrywając, chcę odkrywać to, co we mnie najlepsze. Pewność, piękno i siła. Mam w sobie to coś. Mam wokół siebie przyjaciół, którzy dają mi siłę. Mam entuzjazm, który pobudzi sceptyków do działania. 

Jestem pewna siebie, ubrana w to, co kocham, otoczona bliskimi i ciepłem specjalnych okazji. 

Jest taka miłość, bezwarunkowa, której nie sposób się oprzeć. Wspiera Cię bez przerwy, dodaje otuchy, ciepła i zawsze czeka. Tylko na Ciebie. Czworonożni przyjaciele to bezcenny skarb. Kwintesencja oddania i życzliwości. Nie zawiedzie Cię nigdy. Odwdzięczaj się im tym samym. Każdego dnia.

Ufam klasyce, ale lubię też ryzyko. Wybrałam polar od Niumi, w którym wiem, że mogę wyjść na luźną kolację z przyjaciółkami, a nie tylko na spacer górskim szczytem. Dobieram do niego dzwony i jestem gotowa zaskakiwać niepowtarzalną stylizacją. 

Bakłażanowe odcienie fioletu mieniące się w delikatnej satynowej strukturze Slip dress, to marzenie, które zrodziło się, gdy tylko zobaczyłam tę sukienkę. Wiedziałam, że musi być moja. Że jest odpowiedzią na to, czego szukałam. Klasyką w nowej odsłonie. Złagodzoną ekstrawagancją i podkreślającą moją kobiecość delikatnością. Z ciepłym fioletowym golfem będzie mi towarzyszyć w świątecznych spotkaniach. Bez niego, odkryjemy się wspólnie na nowo na wiosnę.

20 minut do wyjścia. Jestem gotowa w mojej klasycznej, czarnej, pięknej dopasowanej spódnicy i kamizelce, która wiem, że stanie się hitem. Mój przyjaciel domaga się spaceru. Nie odmówię. Lubię być z nim zawsze. Nawet, jeśli coś nagli, jeśli mam tylko chwilę, to zostawiam ją właśnie dla niego. Mamy wtedy chwilę oddechu i mogę zapewnić go, że wrócę. Bo wiem, że on czeka nawet, gdy jestem za rogiem.

Processed with VSCO with g7 preset

Definiuj miłość ile razy chcesz. Rozmyślaj, oceniaj i wyciągaj wnioski. Racjonalizuj. Jeśli uda ci się przedstawić uniwersalny model niczym wzorce z Sevres, zapewne zrewolucjonizujesz świat. Ale odradzam. Poddaj się od razu i uwierz, że nieprzewidywalne jest najpiękniejsze, bo przyjaźń i miłość zawsze zaskakują niezapowiedziane i zdziałają tyle dobrego, na ile im pozwolisz.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *